Panele szklane z nadrukiem – kreuj nowoczesne wnętrze

To dekoracja, która zupełnie zmienia oblicze pomieszczenia. Jest nowoczesnym akcentem, który ożywia wnętrze i nadaje mu zupełnie innego charakteru. Grafika na szkle to sposób na powiększenie przestrzeni i wprowadzenie w nią dodatkowego elementu światła. Szkło to materiał, który je odbija, dlatego dodatkowo rozjaśnia zaciemnione miejsca. Zobacz, dlaczego warto zmieniać wystrój za pomocą tych szkła z nadrukiem.

Błyszcząco i nowocześnie

Panele szklane z nadrukiem to bardzo wdzięczny surowiec, który po zahartowaniu odznacza się wyjątkową wytrzymałością. W połączeniu z nadrukiem tworzy nieograniczone możliwości aranżacyjne. Na szkle możesz umieścić każdy wariant graficzny. Za pomocą obrazu przedstawiającego szeroki krajobraz możesz powiększyć i otworzyć przestrzeń. Panele szklane z nadrukiem przełamują nudną toń bieli. Możesz nadrukować na nich soczyste truskawki lub intensywnie żółte cytryny, by ożywić trochę jednolitą barwę pomieszczenia. To moduły, w które nadrukowuje się każdy wzór, kolor, a nawet Twoje ulubione zdjęcia. Nowoczesna technika druku cyfrowego umieści na szkle wymarzone miasto albo piękną panoramę gór.

Panele szklane z nadrukiem – dlaczego warto?

Wbrew pozorom panele szklane z grafiką to bardzo trwały materiał. Cyfrowy nadruk umieszczany jest z tyłu i dodatkowo zabezpieczany folią. To podnosi wytrzymałość szkła, które zahartowane, jest odporne na wysoką temperaturę i ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Jest to moduł całkowicie bezpieczny, któremu wszelkie zadrapania i stłuczenia nie są straszne. Korzyści z takiej dekoracji wnętrza są ogromne:

• ożywiają pomieszczenie, wprowadzając do niego kolory, wzory i obrazy,
• powiększają optycznie pomieszczenie, bo odbijają światło,
• rozświetlają wnętrze, czyniąc je zdecydowanie jaśniejszym,
• mają nieograniczone możliwości w kreowaniu graficznych nadruków,
• zabezpieczają ścianę przed zachlapaniem i zabrudzeniem,
• są bezpieczne i łatwo się je czyści,
• to bardzo wytrzymała dekoracja,
• odmieniają i w sposób szczególny stylizują pomieszczenie.

Zastosowanie szkła z nadrukiem

Grafika na szkle jest dekoracją, która głównie kojarzy się jako zabezpieczenie ściany pomiędzy blatem a szafką w kuchni. Rzeczywiście, takie jest najczęstsze wykorzystanie szklanych paneli. Jednak ich możliwości aranżacyjne są dużo większe. Mogą zdobić w przepiękne motywy drzwi kabiny prysznicowej lub szafy w sypialni. Stanowią element witryny meblowej lub lustra. To również doskonały materiał nadający się do urządzania biur i pomieszczeń użyteczności publicznej. Chętnie są wykorzystywane jako obraz lub ozdoba. Zdecydowanie zmieniają klimat wnętrza, czyniąc je wyjątkowym.

Sam projektujesz swój szklany panel z nadrukiem

Możesz stać się artystą i wybrać taki wzór, o którym zawsze marzyłeś. Jeżeli pewna fotografia ma dla ciebie szczególne znaczenie, możesz umieścić ją na szklanym panelu. Kwiaty zaskakująco dobrze wpisują się w szkło, a potem wprowadzają do wnętrza element natury. Tylko od Ciebie zależy, co będzie motywem przewodnim Twojej dekoracji. A może chcesz, by obraz przedstawiał szlachetny kamień jak marmur? To jest możliwe. Pamiętaj, że nie musisz też niczego robić. Wystarczy, że skontaktujesz się z firmą, która produkuje takie panele, a jej pracownicy zajmą się resztą. Przede wszystkim doradzą, jak możesz za pomocą panelu z nadrukiem zmienić aranżację wnętrza na jeszcze lepszą. I zdejmą za Ciebie wszystkie pomiary, o to nie musisz się martwić. Po montażu będziesz się cieszyć miłą odmianą pokoju.