Pięć pomysłów na własnoręcznie wykonany prezent 

Kupowanie prezentów to spore wyzwanie szczególnie wtedy, gdy do czynienia mamy z osobami, które są nam bliskie. Zazwyczaj w takich przypadkach osoby te mają wszystko, czego im potrzeba i nie oczekują drogich podarunków, które mogłyby się okazać zupełnie nietrafione. Kupowanie kolejnej pary kolczyków lub kosmetyków bardzo często wiąże się z chęcią szybkiego odhaczenia zadania. Dlatego, jeśli to możliwe warto rozważyć własnoręczne przygotowanie upominków. Prezenty wcale nie muszą być drogie i przewidywalne. Jeśli szukasz inspiracji na taki właśnie prezent, to jesteś we właściwym miejscu!

Top 5 pomysłów na prezent hand made — zrób to sam!

Ozdabianie różnych powierzchni to fantastyczna zabawa i możliwość relaksu. Jednak nie tylko. To również doskonały sposób na wykonanie oryginalnych prezentów dla bliskich osób, które z pewnością docenią zaangażowanie, poświęcony czas i oryginalność. Nie od dziś wiadomo, że zrobienie odpowiednich zakupów jest o wiele łatwiejsze niż prezenty hand made. Oto kilka propozycji na prezent dla mamy, siostry, taty lub brata, które możesz wykonać przy pomocy produktów, które znajdują się w sklepie internetowym https://zielonekoty.pl/.

Scrapbooking — kartka okolicznościowa

Cudowną pamiątką mogą być wszelkiego rodzaju kartki okolicznościowe, do których wykorzystuje się ozdobne papiery, folie, a także nożyczki i dziurkacze nadające fantazyjne kształty i wzory. Oryginalna i spersonalizowana kartka, będzie wspaniałym wspomnieniem i dodatkiem do głównego prezentu. Tego rodzaju prezenty mają ogromną wartość sentymentalną.

Albumy na zdjęcia zdobione metodą scrapbooking

Oprócz kartek okolicznościowych to właśnie albumy stanowią wspaniały prezent, który pozwoli przywołać cudowne wspomnienia. W tym wypadku w zależności od ilości czasu, a także od możliwości. Ozdobiona może być sama okładka lub okładka wraz z poszczególnymi kartami.

Pudełko na skarby ozdobione metodą decoupage

Fantastycznym pomysłem na prezent może być również piękne pudełko na skarby ozdobione metodą decoupage. W takiej szkatułce można przechowywać biżuterię, ważne dokumenty lub przedmioty, z którymi obdarowana osoba jest związana emocjonalnie. Jednak w wielu przypadkach, pudełka stanowią dekorację pomieszczeń i nic w tym dziwnego. Odpowiednio dobrane materiały i staranne wykonanie może sprawić, że ze zwykłego pudełka powstanie prawdziwe cudo.

Wazon decoupage

Decoupage to metoda, która pozwoli ozdobić i tchnąć życie w różne przedmioty. Posiadając stary wazon, można się pokusić o renowację lub stworzenie czegoś nowego. Taki prezent będzie doskonały dla mamy, babci lub siostry z okazji urodzin, imienin lub dnia kobiet.

Ramka na zdjęcia

Ramka ze zdjęciem to idealny prezent z okazji okrągłych jubileuszy. Fantazyjne ozdobione zdjęcie ślubne w zdobnej ramce można podarować starszym członkom rodziny z okazji rocznicy ślubu lub z okazji urodzin. Wspomnienie utrwalone w takiej ramce może być cudowną i cenną pamiątką.

Marzysz o wyjątkowym prezencie dla swoich bliskich? A może od jakiegoś czasu myślisz o swoim rozwoju kreatywnym? W takim wypadku sklep z akcesoriami do scrapbookingu i decoupage będzie doskonałym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od stopnia zaawansowania. Spraw swoim bliskim wyjątkowy prezent, który będzie przypominał o spędzonych razem chwilach lub zaproponuj, aby to właśnie oni zaczęli tworzyć i unikalne pamiątki, które będą odzwierciedleniem ich wrażliwości i wyobraźni.