Stylizowane sesje ślubne i ich koszty

W niektórych przypadkach zdarza się, że wzbogacenie portfolio o sesję ślubną polega na zatrudnieniu pary fachowych modeli, którzy odegrają swoją rolę. W większości i zdecydowanej większości to miłość i emocje przemawiają przez prawdziwą, naturalną i majętną parę młodą, którą stać na zorganizowanie podobnej sesji zdjęciowej. Koszty takiej sesji znacznie wzrastają, gdy wliczy się w nią pracę wielu specjalistów z różnych dziedzin. Fryzjerów, makijażystów, stylistki i fotografa, ale i opłaci się wynajęcie najwspanialszych kreacji, doskonałego wystroju dla wyjątkowej i stylizowanej sesji z młodą parą w roli głównej.

Po pierwsze najważniejszym elementem całej sesji stylizowanej jest para. Zakochana, wyjątkowa. Dwoje ludzi pasujących do siebie, przez których przemawia uczucie. Bez niego nie ma możliwości stworzenia czegoś, czego tak naprawdę nie ma. Choć z profesjonalistami pracuje się szybciej, to z pewnością nie lepiej. Sesje takie mają na celu pokazanie uczucia, ale w inny wyjątkowy sposób. Przekazanie tej wartości i zapisanie jednej z najpiękniejszych chwil w życiu na zdjęciach, które nigdy nie zatracą swojego prawdziwego blasku. Tych, pokazujących szczęście, spełnienie marzenia, radość, tę iskrę w oku, którą tak trudno nam czasem jest dojrzeć.

Plenerem dla stylizowanych sesji ślubnych może być każde, naturalne lub sztucznie stworzone tło. Tło zależne od wymagań klienta. Przedyskutowane z fotografem i innymi specjalistami. Tak, by prezentowało się świetnie, nienagannie, a może i nie kosztowało fortuny. Plener ten przecież po sesji zostanie rozesłany z powrotem do magazynów ubrań, do jubilerów i w inne miejsca, z których pochodzi.

Wynajęcie go na jeden czy kilka dni sesji może być sporym obciążeniem finansowym, ale wcale nie musi. Wszystko zależy od naszych osobistych predyspozycji. Od tego, ile jesteśmy w stanie zainwestować i czego sami oczekujemy. Czy zależy nam na wyjątkowych, drogich dodatkach, czy zdecydujemy się na bardziej rozsądną i ekonomiczną opcję? Mimo to praca specjalistów będzie nas dodatkowo obciążać. To od ich wysiłku wiele będzie zależeć. Decydując się na sesję stylizowaną, musimy mieć na uwadze koszty takiego przedsięwzięcia.

One Comment on “Stylizowane sesje ślubne i ich koszty”

  1. Koszty stylizowanych sesji się różnią i zależą od portfolio i doświadczenia fotografia, nie warto jednak brać najtańszych opcji.

Comments are closed.