Jak samodzielnie wykonać fotoksiążkę?

Najpiękniejsze i najbardziej wartościowe pamiątki powstają wtedy, gdy przynajmniej w jakimś minimalnym stopniu tworzysz je samodzielnie. A jesteś w stanie tego dokonać. Nawet fotoksiążka może stać się twoim osobistym dziełem, z którego na pewno będziesz później bardzo dumny. Jej wykonanie nie musi wiązać się z kilkugodzinnym grzebaniem w papierze. Zamiast tworzyć taką fotoksiążkę samemu od początku do końca, lepiej po prostu sam spróbuj wykonać jej projekt, a jego realizację zleć specjalistycznej firmie.

Jedyne, czego potrzebujesz do wykonania własnego projektu fotoksiążki to pół godziny wolnego czasu, dostęp do Internetu, wybrane wcześniej zdjęcia i krzta kreatywności. Następnie od razu wchodzisz na stronę firmy wykonującej albumy fotograficzne i odszukujesz na niej kreator fotoksiążek. Włącz go. Teraz przejdź płynnie do wyboru odpowiadającego ci szablonu. Przyjrzyj się różnym propozycjom. Jeżeli twoja fotoksiążka ma mieć określony charakter, możesz też od razu sprecyzować swoje wyszukiwania i np. skierować się w stronę motywów świątecznych bądź ślubnych. Przejrzyj te wszystkie szablony i zdecyduj się na ten, który od razu trafi w twój gust. Wybierz go. Następnie przejdź do określania kolejnych parametrów fotoksiążki. Musisz bowiem nie tylko wybrać dla niej odpowiedni szablon, decydujący o jej wyglądzie, ale też ustalić jej format, rozmiar i ilość stron oraz typ oprawy. Pamiętaj, że na każdym etapie możesz modyfikować układ poszczególnych elementów i tak długo go zmieniać, aż uzyskasz w pełni satysfakcjonujący cię efekt.

To wszystko może z pozoru brzmieć dość skomplikowanie, ale jeśli tylko zaczniesz już tworzyć pierwszą fotoksiążkę, sam szybko się przekonasz, że cały proces wykonywania projektu może trwać mniej niż pół godziny. Z czasem nabierzesz zresztą wprawy i doświadczenia, dzięki czemu wybieranie kolejnych elementów albumu stanie się dla ciebie czymś naturalnym. Być może w pewnym momencie sam zaczniesz nawet tworzyć własne projekty fotoksiążek. W ten sposób rozbudzisz swoją kreatywność.

One Comment on “Jak samodzielnie wykonać fotoksiążkę?”

  1. Fotoksiążka do pamiątka na długie lata, z pewnością co jakiś czas będzie się do niej wracać i przeglądać zdjęcia.

Comments are closed.